Perfect

PERFECT eshte nje krem balsam pas rroje i pasur me Ekstrakt Propolisi dhe Vitamine E.

Ky eshte nje locion me permbajtje perberesish natyrale me veti antiseptike, dezinfektuese, zbutese, freskuese dhe aromatizuese per lekuren e fytyres tek meshkujt.

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfect”

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish