Body Lotion Hoteli

Pershkrim i produktit

Body Lotion – locion kremoz për trupin me vaj bajamesh e vitaminë E për të ushqyer dhe zbutur lëkurën e tharë nga rrezet e diellit.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Body Lotion Hoteli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish