Krem Ristrukturant LEA

Krem Ristrukturant LEA

Kremi Ristrukturant LEA përmban ekstrate të embrionit të gurit dhe vitaminat E-B5 dhe shumë komponentë të tjerë ushqyes për flokët. Ringjall dhe i jep jetë flokëve të lodhur, me fibra të dëmtuara nga qendrimi gjatë në diell. Flokët bëhen përsëri të butë dhe të shkëlqyer.

Përdorimi: Kremi shpërndahet në flokët e larë dhe akoma të lagur. Lihet të veprojë për rreth 10 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Sasia: 500ml

SKU: REF. LA-530 Categories: , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Ristrukturant LEA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish