Krem bebi

  • Krem bebe

   BABY CREAM

   Krem per femije i pasur me vitamina A+D+E dhe nje perzierje lendesh zbutese, qe ndihmojne lekuren e
   femijes te mbahet e bute dhe pa irritime.
   Lekura e foshnjeve eshte teper e ndjeshme ndaj irrituesve dhe mund te humbe lageshtine me shpejt.
   Baby Cream me vitamina A+D+E eshte nje krem i bere kryesisht per te siguruar lageshtine e rendesishme
   per mbajtjen e lekures te bute dhe te shendetshme.
   Formula jone specifike me perberes te njohur per cilesite e tyre zbutese dhe e pasur me vitamina
   A+D+E, si nje krem qetesues natyral, e mban lekuren te bute, te hidratuar dhe te shendetshme per nje
   kohe te gjate.
   Nese perdorimi i Baby Cream behet nje rutine e cdo nate, kjo i ndihmon foshnjat dhe femijet te jene te
   qete e te relaksuar per nje fjetje te lehte dhe gjume te mire per gjate gjithe nates.

   Klinikisht perdorimi i kremit ka efekt te mire zbutes, qetesues dhe mbrojtes ndaj irritimeve te lekures. Nje prekje ne kremin hidratues dhe nje perhapje e lehte ne lekuren e femijes tuaj behet nje pervoje rutine dhe e kendshme ne perditshmerine tuaj. Perdor Baby Cream pasi i ben banje femijes per nje masazhim te lehte, ose sa here qe femija ka nje lekure te thare.

    

    

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  No products in the cart.

  AlbanianEnglish