Vaj bebi

  • Vaj bebi

   Vaji Bebe

   Vaji Bebe përthithet shumë shpejt dhe nuk lë një shenjë të yndyrshme në lëkurë. Përdoret si hidratues në mënyrë efektive për lëkurën e butë të foshnjës.

   Përdorimi:

   Përdoreni çdo ditë pas larjes për të ndihmuar në hidratimin e lëkurës delikate dhe për të ndihmuar në parandalimin e çarjeve.
   Përdoreni pas dushit ose banjës në lëkurë të lagur për të ruajtur lagështirën shumë më mirë sesa locionet dhe kremrat. Thjesht përdoreni në të gjithë trupin, pastaj thajeni me një peshqir.

   Ju mund të përdorni Baby Oil për të hequr MakeUp-in e syve.

   Sasia: 130ml

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  No products in the cart.

  AlbanianEnglish