Maskë për Flokët

SKU: REF. LA-529 Categories: , ,

Maskë për Flokët

Kremi është i pasur me shumë minerale dhe vitamina, si B1, B2, PP dhe E-tokoferol. Gjithashtu kremi përmban Beta-Karroten, një antioksidant që lufton radikalet e lira dhe forcon flokun.

Përdorimi: Vendoseni në floke pasi ti keni larë ato me shampo. Lëreni të veproje për 8-10 min. Shpëlajeni me kujdes.

Sasia: 500ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maskë për Flokët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish