Shampo hoteli

shampo hoteli

Shampo hoteli

Shampo hoteli nga Beba Cosmetic. Beba Cosmetic sjell për herë të parë produkte hotelerie duke zgjeruar kështu gamën e gjerë të produkteve që kjo kompani disponon.

Shampo Hoteli me përbërës profesional për flokë e trup, produkt që siguron larje të mirë dhe lë butësi të flokut e të lëkurës.

Balsam Hoteli për zbutje të flokëve, shkëlqim dhe lehtësi të krehjes së tyre.

Body Lotion – locion kremoz për trupin me vaj bajamesh e vitaminë E për të ushqyer dhe zbutur lëkurën e tharë nga rrezet e diellit.

Per me teper informacion mund te vizitoni faqen web www.bebacosmetic.com, gjithashtu na ndiqni dhe ne rrjetet tona sociale instagram dhe facebook.

Adresa e fabrikes Beba Cosmetic ndodhet ne Durres, l.15, rruga “Aleksander Goga”.

Ju mirepresim!

Leave a Reply

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish