Krem rigjenerues per floket

krem-rigjenerues-per-floket

Krem rigjenerues per floket

Nje produkt i pasur me perberes aktive te patentuar, qe se bashku me ekstraktet e zgjedhur bio, trajtojne ne menyre natyrale flokun e demtuar ose te thate, duke mbrojtur ate te shendetshem dhe duke i dhene volum dhe ndricim.

Ky krem është ideal për rigjenerimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar.

Përdorimi: Përdoret pas larjes së flokëve, lihet të reagojë per pesë minuta dhe shpëlahet.

Sasia: 500ml

Beba Cosmetic, fabrike prodhimi ne Durres per kremra dhe shampo te ndrysheme. Ju ftojme te vizitoni faqen tone web dhe rrjetet tona sociale instagram dhe facebook.

Ju mirepresim!

Leave a Reply

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish