Krem per duart

Krem per duart

Krem per duart nga beba Cosmetic.

Hand Cream eshte nje krem hidratues me nje permbajtje efektive te glicerines, vajit te ullirit dhe vitamines E.

Hand Cream perdoret si nje krem per duart hidratues, zbutes, rigjenerues dhe parandalues per acarimin e lekures nga lendet larese dhe dehidratuese.

Pas perdorimit kremi duhet mbyllur dhe duhet mbajtur larg nga femijet.

  • Menyra e perdorimit, vendi i aplikimit, sasia e produktit te aplikuar:

Merret me prekje nje sasi kremi dhe aplikohet me masazhim te lehte ne duar, duke e perhapur mire, per te patur nje perthithje te mire ne lekure.

  • Kur mund te perdoret, kohezgjatja dhe frekuenca e perdorimit:

Kremi aplikohet kryesisht ne mot te ftohte e te thate.

Gjithashtu gjen perdorim te perditshem pas larjes me dore te eneve ne shtepi, ku duart jane nen veprimin elendeve larese qe shpesh dehidratojne lekuren dhe mund te shkaktojne irritim te lekures se duarve.

Perdorim krem per duart sa here kuptojme ndjesine e tharjes se lekures se duarve, mund te perdoret ne cdo kohe qe deshirohet qe lekura te ndjehet e bute, e fresket dhe e bukur.

Beba Cosmetic, fabrike prodhimi ne Durres per kremra dhe shampo te ndrysheme. Ju ftojme te vizitoni faqen tone web dhe rrjetet tona sociale instagram dhe facebook.

Ju mirepresim!

Leave a Reply

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish