Krem balsam per kembet

Krem balsam per kembet

Krem Balsam per Kembet

Foot Cream Antiperspirant eshte nje krem zbutes dhe freskues per shputat e kembeve. Permbajtja e lendeve zbutese jep nje ndikim mjaft te mire ne thembra dhe zona te tjera te ashpersuara te lekures se kembes, ndersa permbajtja e mentolit i jep freski, relaksim dhe veprim antibakteial.

Foot Cream perdoret si nje krem per shputat e kembeve me efekt zbutes, freskues, relaksues dhe antimikrobik.

Pas perdorimit kremi duhet mbyllur dhe duhet mbajtur larg nga femijet.

  • Menyra e perdorimit, vendi i aplikimit, sasia e produktit te aplikuar:

Merret me prekje nje sasi kremi dhe aplikohet me masazhim ne shputa, duke e perhapur mire edhe mes gishterinjve per te patur nje perthithje te mire ne lekure.

  • Kur mund te perdoret, kohezgjatja dhe frekuenca e perdorimit:

Kremi aplikohet kryesisht ne mbremje per te patur nje efekt zbutes dhe relaksues, duke i lare kembet paraprakisht me uje te ngrohte dhe duke veshur corape te pambukta pas aplikimit te kremit.

Gjithashtu gjen perdorim te perditshem ne mengjes, para se te veshim kepucet per te filluar aktivitetin tone jashte shtepise. Ne kete rast do te marrim nje efekt freskues te kembeve dhe nje arome te kendshme per gjate gjithe dites.

Perdorim krem kembesh sa here kuptojme ndjesine e tharjes se lekures se shputave te kembeve, mund te perdoret ne cdo kohe qe deshirohet qe lekura te ndjehet e bute, e fresket dhe e bukur.

Beba Cosmetic, fabrike prodhimi ne Durres per kremra dhe shampo te ndrysheme. Ju ftojme te vizitoni faqen tone web dhe rrjetet tona sociale instagram dhe facebook.

Ju mirepresim!

Leave a Reply

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish