Vaj nxires per trupin

Vaj nxires per trupin

Vaj nxires per trupin nga Beba Cosmetic.

Latte Solare eshte nje locion per trupin me filtra mbrojtese. Si locion ka nje efekt te shkelqyer hidratues , ndersa prezenca e filtrave mbrojtese lejon qendrimin nen rrezet e ngrohta te diellit pa lejuar djegien apo plakjen e lekures nga rrezet e demshme te diellit, por duke pritur nje ngjyrim te kendshem te lekures se trupit. Aplikohet shume mire ne saje te sprucimit dhe perhapjes se lehte. Duhet te riaplikohet cdo dy ore gjate ekspozimit ne diell.

Beba Cosmetic, fabrike prodhimi ne Durres per kremra dhe shampo te ndrysheme. Ju ftojme te vizitoni faqen tone web dhe rrjetet tona sociale instagram dhe facebook.

Ju mirepresim!

Leave a Reply

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.

AlbanianEnglish